Check our Reviews

You do not trust us, trust our clients.

Jedzonko jak zawsze przepyszne. Dostawa przed czasem :) Polecam

Izabela

Super, dziękujemy za opinię, dużo uśmiechu życzymy.
~ Team Teddy Ramen

Bardzo zimne jedzenie, mimo bliskiej odległości

Klaudia

Wszystko jest okej

Marcjanna

Serdecznie dziękujemy za opinię, miło nam i cieszymy się że mamy takich wspaniałych klientów. Pozdrawiamy
~ Team Teddy Ramen

Wszystko pyszne